Osiedle Kamionka - Domy szeregowe i bliźniacze

Idealne miejsce dla osób, które cenią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i nowoczesną architekturę. Właściciele domów będą mieli tu zapewniony komfort i wygodę, bo każdy z domów posiada obszerną działkę. Enklawa ciszy i spokoju w uroczej scenerii zieleni. Można tu zorganizować dzieciom miejsce do zabawy i zapraszać przyjaciół na przyjęcia przy grillu.

Blisko i zielono

Tylko jeden kilometr dzieli inwestycję od centrum Jawora. W najbliższym otoczeniu domów znajduje się urocza rzeka Nysa Szalona, Park Miejski oraz letni basen, co czyni lokalizację inwestycji wyjątkowo atrakcyjną. Można w ciekawy sposób zorganizować dzieciom popołudnie, uprawiać sport lub wyjść z psem na długi spacer. To miejsce z pewnością będzie sprzyjać osobom, które chcą odpocząć po ciężkim dniu w pracy.

Osiedle Kamionka zostało zlokalizowane z myślą o osobach, które cenią swoją niezależność i pragną mieć wszystko pod ręką. W okolicy są sklepy, markety, przedszkola i szkoły, banki, punkty gastronomiczne, apteki i kościół.

Nowoczesne budynki o wysokim standardzie

Budynki w zabudowie szeregowej i bliźniaczej o sporej powierzchni mieszkalnej, która zaspokoi potrzeby nawet dużych rodzin. Domy zostały wykonane w sprawdzonej technologii tradycyjnej. Każda nieruchomość posiada wbudowany garaż z bramą na pilota oraz duży ogródek wydzielony niskim ogrodzeniem. Do posesji prowadzą utwardzone dojścia i dojazdy z kostki brukowej. Pomyślano również o tarasie, na którym można organizować przyjęcia na świeżym powietrzu.

Każdą nieruchomość można zmodyfikować, na przykład zmienić układ ścian działowych, czy podłączeń instalacji. Ponadto do inwestycji przynależy 36 garaży murowanych w zabudowie szeregowej. Właściciele mogą się więc zdecydować się na dodatkową przestrzeń stanowiska o powierzchni niemal 18 m2, z dostępem do energii elektrycznej.

Dlaczego warto?

  • wyjątkowo atrakcyjne otoczenie,
  • dużo zieleni i rzeka sprzyjają spacerom,
  • możliwość spełniania swoich marzeń o posiadaniu dużego ogrodu,
  • basen w pobliżu, pozwala ciekawie zorganizować dzieciom wolny czas,
  • w pobliżu jest pełna infrastruktura, które zapewni wygodę codziennego życia,
  • niskie koszty ogrzewania i utrzymania nieruchomości.


650 000 zł Dom na sprzedaż

Jawor

Dane podstawowe

Cena za m2 6 702 zł
Powierzchnia 96,99 m2
Powierzchnia użytkowa 96,99 m2
Liczba pokoi 4
Powierzchnia działki 262 m2

650 000 zł Dom na sprzedaż

Jawor

Dane podstawowe

Cena za m2 6 702 zł
Powierzchnia 96,99 m2
Powierzchnia użytkowa 96,99 m2
Liczba pokoi 4
Powierzchnia działki 240 m2