Co robimy

Sprzedaj, kup, wynajmij nieruchomość!

Każdą nieruchomość można sprzedać, pod warunkiem zaangażowania profesjonalnego pośrednika nieruchomości. Kluczem do sukcesu jest oszacowanie wartości rynkowej nieruchomości oraz określenie strategii sprzedaży nieruchomości, a następnie wdrożenie jej w życie, krok po kroku.

Pomagamy znaleźć wymarzoną nieruchomość dla naszych klientów. Dokładamy największych starań, aby oczekiwania zamieniać w rzeczywistość. Wyszukujemy nieruchomości z bogatej bazy ofert, zarówno naszej, jak i innych biur nieruchomości.

Oferujemy profesjonalne usługi pośrednictwa przy wynajmie nieruchomości, oferując kompleksowe czynności ? znalezienie nabywcy, konstrukcję umowy najmu, przygotowanie nieruchomości oraz nadzór nad całym procesem najmu.

Doświadczenie, postawa naszych pośredników oraz umiejętności sprzedażowe powodują, że transakcje przeprowadzane są sprawnie i bezproblemowo.


Mamy najlepszą i największą bazę ofert nieruchomości. Każda oferta jest przygotowana według indywidualnej strategii, ze szczególnym naciskiem na jakość opisu i zdjęć, które mają kluczowe znaczenie. Ważna jest precyzyjnie zaplanowana prezentacja nieruchomości, po której zapadają kluczowe decyzje.


Szczególnie trudny dla stron jest moment negocjacji cenowych. Decyzje podejmowane są w różnych sytuacjach życiowych, często trudnych i wywołujących emocje. Rola pośrednika nieruchomości ma wtedy ogromne znaczenie. Godny zaufania pośrednik jest w stanie tak poprowadzić rozmowy, aby doprowadzić do kompromisu, w którym każda strona czuje się usatysfakcjonowana.
Mamy pełną świadomość, że przekazują Państwo na nasze ręce majątek całego życia. Doskonale to rozumiemy, dlatego z największą precyzją dbamy o zachowanie bezpieczeństwa transakcji. Precyzyjnie sprawdzamy stan prawny nieruchomości i organizujemy wszystkie formalności. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Pośrednik poprzez odpowiednią organizację transakcji, właściwą kolejność czynności jest w stanie uchronić klientów przed różnego rodzaju zagrożeniami. Nasza działalność jest objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

Dominujemy na rynku lokalnym nieruchomości w powiecie jaworskim. Świadczymy usługi w obrocie wszystkich nieruchomości: lokali mieszkalnych, nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych, lokali użytkowych, nieruchomości komercyjnych. Służymy swoim doświadczeniem i wiedzą. Pragniemy, aby kapitał zainwestowany w nieruchomości był dla Państwa właściwą i najlepszą życiową decyzją inwestycyjną.

Wycena nieruchomości

Kupić tanio, sprzedać drogo - tego oczekują nasi klienci. Zazwyczaj są emocjonalnie związani z nieruchomością i trudno im dokonać obiektywnej wyceny nieruchomości. Dlatego robimy to za nich, bo wiemy jak! Znamy realne, możliwe do osiągnięcia i zaakceptowania ceny, które obowiązują na lokalnym rynku nieruchomości.

Istnieje tak wiele czynników, które wpływają na cenę ofertową:

  • sytuacja na lokalnym rynku nieruchomości,
  • powierzchnia,
  • stan prawny nieruchomości,
  • stan techniczny,
  • standard wykończenia i wiele innych, spośród których najważniejsza jest lokalizacja!

Kilkunastoletnie doświadczenie, wiedza zdobyta na studiach z zakresu wyceny nieruchomości oraz praktyka zawodowa w zakresie szacowania nieruchomościami, pozwalają na rzetelną wycenę.