O City Lights

Specjalizujemy się w doradztwie i obsłudze rynku nieruchomości na terenie powiatu jaworskiego i legnickiego. Firma CITY LIGHTS Nieruchomości powstała w 2015 roku, ale usługi pośrednictwa świadczymy już od kilkunastu lat. Dzięki kompleksowemu podejściu - wiedzy na temat lokalnego rynku, zasad określania grup docelowych, zarządzania i wyceny nieruchomości - oferujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Jesteśmy skuteczni, szybcy, mili, komunikatywni, godni zaufania i odpowiedzialni. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Aby tak było, dokładamy wszelkich starań, aby w jak najszybszym tempie doprowadzić do podpisania aktu notarialnego i oddać Wam klucze do wymarzonej nieruchomości.

Naszym celem jest dążenie do osiągnięcia jak najlepszych korzyści finansowych klientów, dlatego w Waszym imieniu przeprowadzamy skuteczne negocjacje. Pomagają nam w tym cechy charakteru, takie jak pewność siebie, zaangażowanie, wiarygodność, a także znajomość lokalnego rynku i potencjału nieruchomości. Na sukces pracujemy zespołowo z grupą wykwalifikowanych i doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami.


Klienci doceniają nasze starania. Czują się z nami bezpiecznie i komfortowo. Dowodem uznania jest prestiżowa nagroda, którą otrzymaliśmy w 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023 roku. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii najlepiej ocenianych firm w Jaworze w rankingu Orły Nieruchomości.
Dlaczego? Bo jesteśmy profesjonalistami z ogromną wiedzą i doświadczeniem! Naszą misją jest pomagać w sprzedaży lub kupnie nieruchomości i wspierać Was w podjęciu właściwej decyzji. Pragniemy spełniać Wasze marzenia dotyczące lepszej wizji życia w nowym wnętrzu.

Co my możemy zrobić dla Ciebie?


Zaufanie i bezpieczeństwo
to podstawa

Przedstawiamy sprawdzone
korzyści

Pomagamy w rozwiązywaniu
problemów

Zapewniamy niezawodność
świadczonych usług