Co Robimy

Tu nie chodzi o nas, tylko o to,
co my możemy zrobić dla Ciebie

Sprzedaj   |   Kup   |   Wynajem

Sprzedaj | Kup | Wynajem

Każdą nieruchomość da się sprzedać, jeśli sprzedaż przeprowadzona jest w sposób profesjonalny, a cena odpowiada rynkowi. Każda nieruchomość posiada określony potencjał możliwy do wykorzystania od zaraz lub po przeprowadzeniu akcji rozwojowej. Służymy swoim doświadczeniem i wiedzą, aby kapitał zainwestowany w nieruchomości był dla Państwa właściwą i najlepszą życiową inwestycją.

Home Staging

Home Staging

Kluczowe 8 sekund ma ogromne znaczenie bo to czas, w którym potencjalny nabywca podejmuje decyzję. Home Staging jest profesjonalnym przygotowaniem do jak najlepszej prezentacji nieruchomości w taki sposób aby uzyskać najwyższą możliwą cenę przy zaangażowaniu minimalnych nakładów finansowych. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz.

Wycena nieruchomości

Wycena nieruchomości

"Jeden precyzyjny pomiar wart jest tyle co opinie tysiąca ekspertów"~ Grace Murray Hopper

Sporządzamy ekspertyzy cenowe dla różnego rodzaju nieruchomości, uwzględniając również szanse i zagrożenia jakie mogą wiązać się z danym projektem. Wykonujemy także analizy rynku nieruchomości, analizy inwestycji.

Zarządzanie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami

W celu utrzymania i zwiększenia wartości nieruchomości, konieczne jest sprawne zarządzanie. Zadania związane z zarządzaniem są zróżnicowane: od zarządzania umowami najmu, poprzez koordynację obsługi technicznej, do rozliczania kosztów zużycia mediów. Nieruchomości zarządzane sprawnie, odpowiedzialnie i z ostrożnością są najbezpieczniejszą inwestycją.