Aleksandra Kosek

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 13414
Zarządca nieruchomości licencja nr 18312

 

Pochodzę z Wodzisławia Śl. Na terenie Górnego Śląska zdobyłam doświadczenie w teorii i praktyce w branży nieruchomości. W Katowicach studiowałam pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i zarządzanie nieruchomościami oraz odbyłam praktykę zawodową w Instytucie Gospodarki Nieruchomościami. Pracowałam w jednym z lokalnych biur nieruchomości.

W 2010r. przeniosłam się na Dolny Śląsk. Studiowałam wycenę nieruchomości oraz odbyłam praktykę zawodową w zakresie szacowania nieruchomości we Wrocławiu. Podjęłam pracę w biurze nieruchomości w Jeleniej Górze, gdzie uczyłam się i zdobyłam doświadczenie na terenie powiatu jeleniogórskiego oraz jaworskiego.

Wszystkie te kierunki, które studiowałam oraz zdobyte praktyczne ponad 10 letnie doświadczenie nauczyły mnie kompleksowego i kreatywnego myślenia oraz dały mi silną podstawę do profesjonalizmu. Marzy mi się jeszcze uprawnienie zawodowe rzeczoznawcy majątkowego oraz prestiżowy tytuł Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji CCIM.

Nadal się uczę, obserwuję, poznaję ludzi oraz nowe miejsca i wciąż poszukuję.


Inspirują mnie podróże, gdzie szukam natchnienia, współczesna architektura, która wyróżnia się kontrowersyjną formą, wywołuje dyskusje, budzi emocje i przyciąga uwagę, sporty ekstremalne, które wyzwalają wielkie pokłady pozytywnej energii.

Lubię przestrzeń, tarasy widokowe drapaczy chmur, z których rozciągają się przepiękne widoki na city lights, noc jest wtedy bardziej żywa i bogato ubarwiona niż dzień a oświetlony świat sprzyja. Interesuję się nieruchomościami zabytkowymi, konserwacją i rewaloryzacją historycznych założeń ogrodowych oraz branżą hotelarską w Polsce i na świecie.

Jestem optymistką, otwartą na nowe wyzwania. Ciągle gdzieś pędzę, szukam swojego miejsca dla siebie.